Chaty Antónia

Chata Antónia

 

Chata Antónia sa nachádza  v unikátnom prostredí  hriňovských lazov na laze Priehalina pod Poľanou. 

Nájdete nás priamo pri hlavnej ceste smerujúcej na Poľanu v blízkosti lesa. Je to síce hlavná cesta, ale nie je vôbec frekventovaná, takže sa nemusíte báť rušného prostredia. Naopak hriňovské lazy ponúkajú tiché prostredie v kombinácii so zvukmi z okolitých gazdovstiev. 

V chate máme pre Vás pripravených 21 lôžok, ktoré sú prerozdelené na troch poschodiach prízemie, I. poschodie, II. poschodie. 

Interiér

Prízemie - Apartmán

Na prízemí Chaty Antónia nájdete pohodlne vybavený APARTMÁN pre 4  osoby prepojený s kuchynkou a spoločenskou miestnosťou s TV a detským kútikom a taktiež samostatnou kúpeľňou. V apartmáne je aj možnosť prístelky pre 2 osoby v spoločenskej miestnosti. 

I. poschodie

Na poschodí sú Vám k dispozícii tri veľké spálne 2-lôžková, 2-lôžková s prístelkou a 4-lôžková. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s toaletou. Rovnako tu využijete spoločenskú miestnosť s televízorom prepojenú s plne vybavenou kuchyňou a detským kútikom pre najmenších.

 

 

 

Spoločenská miestnosť s televízorom prepojená s plne vybavenou kuchyňou a detským kútikom pre najmenších.

4-lôžková spálňa s manželskou a poschodovou posteľou. 

2-lôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky

2-lôžková spálňa 

II. poschodie

 

 

 

V podkroví je Vám k dispozícii otvorené štúdio pre 6 osôb s kuchynkou, jedálenskou časťou a kúpeľňou s toaletou.

Exteriér

V exteriéri máme pre Vás pripravené vlastné vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pre najmenších je k dispozícii pieskovisko, trampolína a hojdačky. Príjemne posedieť si môžete aj na priestrannej terase ubytovania.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Chate Antónia!